fbpx

Доставка та оплата

Способи отримання замовлення

Самовивіз

У Києві ви можете самостійно забрати замовлення в одному з наших магазинів – на Гоголівській, 27 чи на Чикаленка (Пушкінська), 9А та оплатити замовлення у магазині.

Нова пошта, Justin або УкрПошта

Доставка товару здійснюється за рахунок покупця.

Оплата

Оплата у магазині

При отриманні товару у магазині Diskultura ви можете здійснити оплату як готівкою так і безготівково

Оплата банківською карткою

До сплати приймаються банківські картки Visa, Mastercard.
Безпеку платежів по картах на нашому сайті забезпечує платіжний сервіс FONDY.ua. Система безпечних електронних платежів FONDY (https://fondy.ua/) дозволяє cплачувати наші послуги з карт Visa та MasterCard.

Оплата при отримані у відділенні Нової пошти чи Justin

Якщо Ви бажаєте оплатити замовлення у момент його отримання (оплата післяплатою), треба буде зробити передоплату у розмірі 200 грн.

Обмін та повернення товару

Ви можете повернути протягом 14 днів з моменту покупки. Це право вам гарантує «Закон про захист прав споживача».

Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови: товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковку, документацію; товарний вигляд збережений – тобто залишилися всі ярлики, наклейки і інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований; присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують покупку), збережені всі ярлики, заводське маркування та упаковка.

УВАГА! При поверненні якісного товару Покупцеві надано право обміняти товар на аналогічний у продавця, у якого товар купувався (ст.9 Закону).

Оберіть валюту
EUR Євро